Archiv pro štítek: Erexan

Podpořte sílu a délku své erekce, je to jednoduché…

podpora erekce

podpora erekce

Není vůbec málo mužů, které by neomazovala délka či síla jejich erekce. Pokud s ní máte potíž i vy, můžete mít např. pocit méněcennosti, zklamávání ženy a sex si s vaší partnerkou neužíváte tak dobře, jak byste si mohli…

Právě pro vás je tady stále více možností, jak tuto nepříjemnost řešit. I proto, že je mužů s krátkou nebo nekvalitní erekcí stále víc, snaží se společnosti vyrábějící léky i doplňky stravy přijít na co nejlepší pomoc, jak mužům ulevit.

Jednou z voleb, která vám zajistí, že podpora erekce bude dostatečná, je doplněk stravy Erexan. Pocítíte nejen silnější a delší erekci, ale také podpoří vaši potenci.

Funguje šetrně, ale výborně

Erexan se skládá z vyváženého souboru látek a molekul přírodního původu. Neobsahuje zbytečné přídavné látky, které by mohly mít za následek snížení účinku. Najdete v něm L- Arginín na slabou erekci a pro produkci a kvalitu spermií a podporu potence. Také uvolňuje hladké svalstvo, díky čemuž bude penis dostatečně zásoben krví a tím větší i tvrdší.

Obsaženou látkou je i L – citrulin pro dostatečně dlouhou dobu ztopoření. Prokrvení napomáhá i aminokyselina L-Lysin a umožňuje podávat opakované a delší sexuální výkony. Další složkou je koncentrovaný extrakt z Tribulus Terestris. Jde o stimulant pro úpravu hladiny pohlavního hormonu testosteronu. Podpoření testosteronu napomáhá i aminokyselina L- Ornytin. Očekávat pak lze delší výdrž i vymizení problémů s předčasnou ejakulací.

V Eraxanu nadjete i koncentrovaný extrakt z rostliny MACA pro dodání energie pro orgasmus i celý milostný průběh a prožitek. MACA napomáhá i při potížích s prostatou a nedostatečnou tvorbou spermií, slabou erekcí a impotencí.

Vyzkoušejte i vy užívání Erexanu. Získáte aminokyseliny a extrakty v tabletkách, které jsou vyráběny patentovanou metodou zmrazení. Ve vašem těle dojde ke spojení a vytvoření synergie a vy si budete užívat skvělý sex s vaší partnerkou.