Archiv pro štítek: prsa

Věděly jste, že můžete mít větší prsa i bez plastické chirurgie? Zvolte přírodní cestu.

Prášky na zvětšení prsou

Prášky na zvětšení prsou

Prsa jsou důvodem, proč má mnoho žen jakéhokoli věku mindrák. Některým vadí, že jsou jejich prsa příliš velká, většina žen ale řeší opačný problém, a to jsou prsa malých rozměrů. Přitom všem trpí naše sebevědomí, stydíme se, cítíme se nepřitažlivě a rády bychom svým mužům dopřály požitek pro jejich oči i ruce a měly prsa větší, pevnější.

Jestliže i vy patříte k těm, kterým do vínku nebyla dána velká prsa a ráda byste je měla, rozhodněte se užívat prášky na zvětšení prsou. Už za dva týdny budete pozorovat rozdíl.

Budete spokojená a krásná

BreastEXTRA+ se užívají 2x denně, začíná se na začátku druhé poloviny menstruačního cyklu ženy. Za pouhé dva týdny budou patrné změny, prsa budou jak pevnější, tak pokožka se vypne a zjemní.

Pro správný účinek je potřeba dodávat tělu nutričně hodnotnou stravu. Dopřávejte si maso, mléčné výrobky, obiloviny, ovoce, zeleninu a získejte dostatek živin, které pomohou vaším prsům růst.

Prsa se zvětšují především v době klidu, dobré je proto spát alespoň 8 hodin denně, relaxujte, odpočívejte a vyhýbejte se situacím, které vám nejsou příjemné a uvádí vás do stresu.

Pilulky nepracují jen na prsou a pokožce, zvyšují sebevědomí, půvab ženy a proto je důležité jejich užívání i poté, co dojde ke zvětšení poprsí.

Síla přírodních látek

BreastEXTRA+ funguje díky fytoestrogenům, které jsou v nich z rostlin obsaženy. Podobají se hormonům, které způsobují produkci tkáně prsní žlázy a prsa rostou. Jaké rostliny to jsou? Angelica sinensis, Wild yam, Damiana, Fenugreek, Saw palmetto, hydrolyzovaný kolagen a sójové izoflavonoidy.

Jestliže vás zaujaly tabletky BreastEXTRA+, více informací i možnost objednat si je najdete na internetových stránkách www.breastextra.cz. Vyzkoušejte je, uvidíte, že budete spokojené, jako spousta žen před vámi.

Rakovina prsu a její příznaky

Rakovina prsu je nádorové onemocnění. Každý hned jak objeví nádor, tak se začne obávané bát, ale může se stát, že vám na prsu vyraší nějaká boulička, která není tak nebezpečná – třeba může jít o ucpání nějaké cévky, což se stává velmi běžně zvláště u kojících žen. Anebo nádor může být nezhoubný, což znamená, že už dále nebude růst ani jinak pracovat, takže se ho teoreticky nemusíte bát. Ale zároveň může někdy dlouho být nezhoubný a v nějakém určitém stádium nebo situaci (třeba, když máte náhle více stresu anebo se nějakým jiným způsobem změní váš každodenní život.) A pak se z takového nevinného nádoru může vybudit rakovina prsu. Celý příspěvek