Zbavte se jizev mávnutím kouzelného proutku

Vyzkoušejte produkt Dermatix, který je průhledný a rychleschnoucí. Jedná se o silikonový gel, který slouží k potlačení a prevenci vystouplých nevyzrálých jizev. Pokud u vás došlo k poranění kůže a to ať už v důsledku úrazu, nebo poranění způsobil chirurgický zákrok, máte možnost potlačit viditelnost této jizvy. Sice tomu, aby jizva byla vidět, samozřejmě nikterak nezabráníte, ale eliminovat viditelnost jizev můžete.

Krém Dermatix dokáže velmi výrazně zlepšit vzhled jizvy a to ať už jizvy čerstvé, nebo takové, kterou máte již delší dobu. Používá se až tehdy, když je rána zhojena. Nepoužívejte je na místo, které se stále ještě hojí.

Aplikujte přípravek při ošetření již zahojených jizev a to jako prevenci vzniku jizev keloidních a hypetrofických. Povrch jizev už musí být ale celistvý. Přípravek lze používat na jakoukoliv část těla a to například na obličej, na klouby, kožní záhyby… Dematix velmi rychle zaschne a vytvoří průhledný krycí film.

Pomáhá tak, že hydratuje a částečně také uzavírá stratum corneum, ochrání vás před působením vnějších vlivů, odpuzuje buňky, které podporují růst jizev. V momentě, kdy se jizva hojí, tak může docházet i ke svědění. Tomuto však Dermatix velmi výrazně pomáhá. Zmírňuje totiž svědění a nepříjemné pocity, které jizva způsobuje.

Velmi rychle také dochází po aplikaci Dermatixu k vyblednutí jizev. Složení krému je polysiloxan. Krém používejte následovně. Postižené místo nejprve omyjte a poté osušte. Jemně vmasírujte malé množství přípravku a to na povrch jizvy.

Pokud se vám povede nanést větší množství přípravku, než jste měli původně v plánu, tak přebytek setřete. Zamezíte tak znečištění oděvu. Přípravek je třeba nanášet ráno a večer a to po doby zhruba tak dvou měsíců. Pokud budete chtít aplikovat další kosmetické přípravky na svou pokožku, tak je aplikujte až tehdy, kdy krém zcela zaschne.