Dr. Max lékárna – využíváte její výhody?

Velkou oblibu mezi lidmi si získala síť Dr. Max lékárna. Na českém lékárnickém trhu působí již od roku 2006 a neustále se rozšiřuje. Dnes se již jedná o velký lékárenský řetězec. Je volbou číslo jedna běžných občanů české republiky. A tuto volbu si právem zaslouží. Ke svým klientům se chová vždy vstřícně a profesionálně.

Charakteristika

Navzdory všem mýtům, které již byly o tomto řetězci prezentovány v médiích, se jedná o zcela běžný řetězec lékáren. Je to řetězec se všemi výhodami i nevýhodami, které jsou s tímto oborem spojeny. Klíčovým rozdílem mezi lékárnickým řetězcem Dr. Max lékárna a ostatním lékárenským zařízením na trhu, je jednoznační orientace na pacienty. Na pacienty se neorientuje jen z hlediska ceny. Hlavním cílem je být nejdostupnější sítí lékáren, které trvale udržují a rozvíjí vysoce kvalitní odbornou péči o pacienty.

Proč vznikla?

Vznik byl dán situací na českém lékárnickém trhu. Jednalo se o situaci v roce 2006, kdy tento řetězec vznikl. V této době chyběl na českém lékárnickém trhu subjekt s jasně definovanou strategií zaměřenou na pacienta. Proto padlo rozhodnutí vybudovat tuto síť lékáren. Stoprocentním vlastníkem lékárenského řetězce je společnost Penta Investmens.

Přístup k regulačním poplatkům za recepty

Dnes to na českém lékárnickém trhu funguje tak, že některé lékárny regulační poplatky za recept odpouštějí a jiné ne. Rozdílné doplatky za léky, zvyšující se ceny, zdlouhavé fronty a nutnost dodatečného zdanění daru, způsobili, že se pro pacienty stává stále složitější najít tu správnou lékárnu. Pacienti chtějí najít především takovou lékárnu, kde ušetří nejen svůj čas, ale i peníze. Takovou lékárnou, kterou pacienti hledají, se stala zmíněná síť. Jedním z mnoha důvodů, který vedl k vysoké oblíbenosti je i fakt, že se zde nehradí regulační poplatky za recept.

Pacienti tak mohou získat nejen plnou kompenzaci regulačních poplatků, ale i jistotu trvale nízkých cen a doplatků za léky. To vše získají bez možných komplikací a rizik spojených s darovací smlouvou. Finanční ztráty v důsledku kompenzace tedy pacienti neplatí ve zvýšených doplatcích a cenách léků. Provozovatel této sítě lékáren si tuto kompenzaci vymůže jinak a to přímo po jednotlivých krajích.

Tímto krokem si chce udržet důvěru svých klientů. Proto se, pacienti navštěvující tento typ lékárny nemusí obávat náhlého zvýšení cen a doplatků za léky. I nadále bude tento typ lékáren nabízet pacientům léky a doplatky, v nízké cenové relaci. Pacientům stačí pro získání 30 korunového bonusu za recept pouze věrnostní klientská karta.