Kruh zdraví Chrudim

Město Chrudim nabízí svým občanům zajímavou alternativu stravování. Jedná se o jídelnu Kruh zdraví Chrudim. Jedná se o alternativní jídelnu zaměřenou na zdravou výživu. Což využijí především ti obyvatelé, kteří žijí zdravým životním stylem. Za zkoušku stojí i pro ty, kteří zrovna moc zdravý životní styl nemusí.

Informace o Kruhu zdraví

Jídelna nabízí velký výběr tepelně upravené a čerstvé zeleniny. Sladké moučníky jsou vyráběny pouze z celozrnných potravin. Vše je vždy připraveno pouze ze zdravých potravin a bez chemických přísad. A co tedy v jejich nabídce najdete?

Bezlepková jídla – na jejich jídelníčku najdete každodenně přirozeně bezlepkové jídlo.

Jídelníčky na míru – v rámci individuálního poradenství sestaví detoxikační a výživové jídelníčky.

Dia výrobky – pečou se zde moučníky z celozrnné mouky bez přidávání cukru.

Prodej přes ulici – jídla z jídelníčku si můžete odnést s sebou, na objednávku pro Vás v kuchyni vyrobí špaldové kynuté knedlíky, celozrnné koláče, žitnou pizzu a další výrobky ze sortimentu.

Každodenní slevy jídel – mezi 17,30 a 18,30 koupíte jídla z obědového menu se slevou 30%.

Rozvoz jídla pod nos

Toto je služba nabízená lidem, kteří jídelnu nemohou navštívit osobně. Jednoduše si tak vyberou z jídelníčku jídlo a den, na které jim má být připraveno. Jídlo je připraveno do krabičky a doručeno až na místo. Cena za tuto službu se pohybuje kolem 210 Kč. Objednávka se však musí stihnout vyřídit do 14 hodin dne předchozího.

Akce

V Kruhu zdraví Chrudim probíhají i akce. Veškerý jejich seznam najdete na internetové adrese www. ruhzdravi.cz/akce.php. Jedná se o akce zaměřené na vaření a zdravou výživu. Zúčastnit se můžete i různých přednášek. Kruh zdraví pečuje o občany a vede je svým ojedinělým způsobem ke zdravému životu.

Rozhodně stojí za to, alespoň jednou vyzkoušet některé jídlo, nebo přednášku, kterou tam naleznete. Zdraví máme jedno a péče o něj se nám vyplatí.