Probiozym pomůže, když máte problémy s trávením

Možná i vy patříte do skupiny těch, kteří mají problémy s trávením. Problémy s trávením se mohou projevovat formou zácpy nebo naopak průjmu, můžete trpět častým pocitem plynatosti, nadýmáním a vaše břišní dutina se celkově může jevit jako nekomfortní.

V léku Probiozym je obsažena Mentha Piperita, která napomáhá uvolňovat trávicí trakt a příznivě tak působí při pocitu nadýmání. Díky probiotikům budete příznivě působit na přirozenou součást střevní mikroflóry. Prebotika potom podporují růst probiotik. Dále jsou v léku obsaženy rostlinné trávicí enzymy bromelain a papain.

S tímto lékem, který je volně prodejný a dostanete jej bez lékařského předpisu, se vašemu trávicímu traktu jistě velmi uleví. Dejte STOP problémům, které vás trápí, mnohdy právě tyto věci mohou vést až k rakovině střev. Prevence je tedy základ.

Vy si nyní můžete objednat léky, které jsou volně prodejné a to přes internet. Co se týká dávkování, z počátku je vhodné užívat 3x denně 1 tabletu, později stačí jedna tableta jednou denně. Tabletu užívejte před jídlem a dobře jí zapijte.

Dbejte také na to, aby vaše strava byla dobře vyvážená, což je také velmi důležité. Najděte si vhodný jídelníček, který bude odpovídat problémům s vaším trávicím traktem, a podle něj se stravujte.

Tento lék není vhodný pro děti, kojící matky a těhotné ženy. Pokud jste přecitlivělí na mentol nebo na nějakou jinou složku, která je v produktu obsažena, pak lék neužívejte. Lék neobsahuje ani lepek, ani laktózu. Skladujte jej mimo dosah dětí, v temnu, při teplotě okolo 25 stupňů. Dodržujte denní dávkování, které v žádném případě nepřekračujte.

Lék nenahrazuje stravu, je pouze doplňkem. Probiozym je notifikován ministerstvem zdravotnictví České republiky, kdy se jedná skutečně o čistě přírodní produkt.

Přečtěte si více na téma nejlepší laktobacily pro děti i dospělé.